Orientaciniai pasivaikščiojimai

Orientaciniai pasivaikščiojimai – tai smagi pramoga mėgstantiems laiką leisti gryname ore. Alternatyva tradicinei ekskursijai, nes pasivaikščiojimo metu susipažinsite su apylinkėmis, sužinosite šiek tiek istorijos ir intriguojančių faktų, bet tuo pačiu metu nebūsite pririšti prie turistų grupės ar gido, o pramogausite savarankiškai ir Jums tinkamu laiku.  Šio žaidimo metu patreniruosite ne tik kūną, bet ir smegenis, kadangi maršruto punktus turėsite rasti patys, gaudami užuominas iš mūsų virtualaus gido, tokiu būdu lavinsite orientavimo įgūdžius. Į žaidimą labai aktyviai įsitraukia vaikai, tačiau intriga nepaleidžia ir suaugusiųjų.

Ko Jums reikės?

  • Maršrutu Jus veda virtualus gidas – užduotys ir užuominos pateikiamos per pokalbių programėlę.
  • Laiką pasivaikščiojimui patartina rezervuoti iš anksto.
  • Rekomenduojame vaikščioti ne daugiau kaip 10 asmenų komandoje. Jei norite pramogos didesniam žmonių skaičiui – susisiekime telefonu.
  • Įsigiję paslaugą – būtinai parašykite mums žinutę į mūsų Facebook paskyrą arba susisiekite telefonu – suderinsime starto laiką
  • Ekskursijos vyksta bet kokiu oru, todėl pinigai negrąžinami. Rezervaciją galima nukelti vieną kartą, sutartus abiems pusėms tinkamą laiką.